Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

O firmie

KOBI s.c.
Kazimierza Mireckiego 5, 37-450 Stalowa Wola
Tel: 537 128 100, e-mail:biuro@kobisc.pl

 

Firma KOBI s.c. to renomowany producent mebli z wieloletnim doświadczeniem, oferujący szeroką gamę najwyższej jakości asortymentu. Tworzymy meble z pasją i dążymy to tego, aby każdy element był wykonany z precyzją i dbałością o najmniejszy szczegół. Produkowane przez nas meble charakteryzują się ciekawym designem, funkcjonalnością, a przede wszystkim trwałością. Dzięki różnorodnej ofercie wpiszą się w wystrój każdego wnętrza. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą i na bieżąco poszerzamy asortyment oferowanych produktów o nowości pojawiające się na rynku. Szeroka gama barw i wzorów pozwala na wybór produktu dostosowanego do indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Sukcesywnie budujemy zaufanie Klientów dzięki terminowości dostaw, konkurencyjnym cenom, jak również jedynemu w swoim rodzaju asortymentowi. Posiadamy kadrę z wieloletnim doświadczeniem w branży meblarskiej. Dysponujemy bogatym parkiem maszynowym, który na bieżąco unowocześniamy. Współpracujemy z dystrybutorami mebli w Polsce i za granicą. Sukcesywnie rozszerzamy asortyment produkcyjny, podążając za trendami oraz dopasowując się do wymagań rynkowych.

Jesteśmy polskim producentem mebli dziecięcych. Pomysł aby produkować łóżeczka dziecięce urodził się w chwili gdy sami zostaliśmy rodzicami. Deficyt na rynku produktu, który byłby funkcjonalny, bezpieczny, a przede wszystkim mocno atrakcyjny oczami dziecka skłonił nas do utworzenia naszej marki – KOBI.

Doskonale wiemy jak ważne dla rodzica jest stworzenie maluchowi wnętrza, w którym z wielką frajdą będzie chciał spędzać długie godziny na zabawy, a w nocy czuć się na tyle bezpiecznie aby spokojnie przesypiać całą noc.

Nasze łóżeczka dziecięce zaprojektowaliśmy tak aby były nie tylko meblem do spania ale również same w sobie dekoracją pokoju dziecięcego. Odpowiednie kształty i kolory, bajkowe grafiki stworzą przyjazną i radosną aurę w krainie marzeń malucha.

Poza wizualnymi atutami zadbaliśmy również o bezpieczeństwo – łóżka wykonane są z certyfikowanych płyt meblowych laminowanych obustronnie, wyprofilowanych na odpowiednią wysokość aby chronić przed wypadnięciem z łóżka podczas snu, nadruki wykonane są z ekologicznych farb przeznaczonych dla otoczenia dziecka, a wszystkie brzegi i ranty zaokrąglone tak aby w żaden sposób nie uszkodzić, ani nie zakłócić bezpiecznego snu i zabawy Twojej pociechy.

To marka KOBI – bezpieczeństwo, jakość i szczęście Twojego maluszka!

 

pixel